עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

למה כדאי לכם לפתוח פרופיל באינסטגרם?

19/08/2016 18:48
מושיקו האחד
אינסטגרם, קידום באינסטגרם

אינסטגרם זוהי רשת חברתית לשיתוף תמונות שנרכשה לאחרונה ע"י פייסבוק. אם אתם שואלים את עצמכם למה כדאי לכם לפתוח פרופיל באינסטגרם, התשובה היא דיי ברורה. כיום בישראל ובכלל בעולם, אינסטגרם תופסת תאוצה אדירה ומראה נתונים מדהימים למדי. הפוטנציאל השיווקי שלה הוא עצום מכיוון שכל המסרים עוברים לעוקבים שלכם באמצעות תמונות. מה יותר טוב, טקסט משעמם או תמונה שיכולה להכיל אין סוף מסרים?

בהתחלה בעיקר הנוער עבר להשתמש בשירות אינסטגרם, אך לאחרונה אנחנו עדים לכך שהמון מבוגרים גם פותחים חשבון באינסטגרם כך שהקהל מאוד מגוון.

בדיוק בגלל הסיבות הללו, אני ממליץ לכם בחום לפתוח פרופיל באינסטגרם בין אם הפרופיל הוא אישי, עיסקי או מייצג כל דבר אחר.


איך אני מתקדם הלאה באינסטגרם?


אם פתחתם חשבון אינסטגרם וודאי עלתה בראשכם השאלה "מה אני עושה עכשיו?". כמו שציינתי בתחילת המאמר, פייסבוק רכשה את אינסטגרם לפני כשנה. ביכולתכם לחבר את חשבון הפייסבוק שלכם אל אינסטגרם ובכך להוסיף את כל החברים שלכם בפייסבוק. חבריכם בפייסבוק יקבלו התראה שפתחתם חשבון אינסטגרם והם יוזמנו לעקוב אחריכם.


מה זה נעקבים ועוקבים באינסטגרם?


פרופיל באינסטגרם מכיל נעקבים ועוקבים. נעקבים הם אנשים שאתם בוחרים לעקוב אחריהם ולצפות בתמונות שהם מעלים בפיד. בדיוק כמו חברים בפייסבוק. עוקבים באינסטגרם הם אלו שעוקבים אחריכם על מנת לצפות בתמונות שתעלו. מאוד פשוט!


אני רוצה שיותר אנשים יעקבו אחריי מה עושים?


לשאלה הזאת יש כמה תשובות. קודם כל, תגייסו את כל חבריכם מהפייסבוק ותוסיפו אותם לרשימת הנעקבים שלכם. הם יקבלו התראה ורוב הסיכויים שיחזירו לכם עוקב בחזרה. עם זאת ניתן לבצע קניית עוקבים באינסטגרם בזול מחברות שונות באינטרנט(סיבות למה ואיך, ניגע בפיסקה הבאה). אופציה נוספת שיכולה לעזור לכם היא פירסום בדף העסקי או בפרופיל האישי שלכם שפתחתם חשבון אינסטגרם. ציינו את שם המשתמש שלכם בתוספת @ כך נהוג לפרסם משתמש באינסטגרם.


האם קניית עוקבים באינסטגרם בזול מומלצת?


אין ספק. אם נסתכל על זה בהיבט שונה לרגע, בן אדם שרק הרגע נחשף לפרופיל שלכם באינסטגרם ורואה שיש לכם כמות עוקבים נורא קטנה שמונה עשרות עוקבים בלבד, בוודאי לא יסתקרן לדעת מי אתם. עכשיו למה קניית עוקבים באינסטגרם בזול עוזרת? בדיוק כדי לעורר את הסקרנות אצל מי שייחשף לפרופיל שלכם. אדם כלשהו ירצה לעקוב אחרי דמות דומיננטית, יותר יעניין אותו אם אלף איש עוקבים אחרייך. אז יתעוררו אצלו השאלות למה הוא לא עוקב? האם הוא פספס אותך?


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: